+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Aliancni army

Goto down 
+8
Kerberos
juruldul
Jason X
Salix
Lord Midar
paragon
demoniach
Georg III
12 posters
AutorZpráva
Georg III

Georg III


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 1:30 pm

Souhlasil bych, ale......
Bylo by potreba nas rozdelit na sektory po ctyrech nebo peti hracich, co jsou blizko u sebe. (to je snad logicke) Twisted Evil
Kazdy vel.sekt. by mel byt minimalne 3x denne online. (Rano v poledne a vecer) Sleep
O poslani surovin by jsme se dohodli pozdeji(1xdenne, 1x tydne atd...)
Kdo budou velitele, je prakticky jedno jestli Riman nebo Gal, dulezita je kvalita hry. At mi nikdo nerika ze Germani jsou lepsi,
200 palkaru proti 200 legionarum nezmuzou nic.......... No
A hlavne, nezapominat na princip hry. Vymlatit se muzem v hospode.
clown
Návrat nahoru Goto down
demoniach




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 1:35 pm

Georg III napsal:
Souhlasil bych, ale......
Bylo by potreba nas rozdelit na sektory po ctyrech nebo peti hracich, co jsou blizko u sebe. (to je snad logicke) Twisted Evil
Kazdy vel.sekt. by mel byt minimalne 3x denne online. (Rano v poledne a vecer) Sleep
O poslani surovin by jsme se dohodli pozdeji(1xdenne, 1x tydne atd...)
Kdo budou velitele, je prakticky jedno jestli Riman nebo Gal, dulezita je kvalita hry. At mi nikdo nerika ze Germani jsou lepsi,
200 palkaru proti 200 legionarum nezmuzou nic.......... No
A hlavne, nezapominat na princip hry. Vymlatit se muzem v hospode.
clown


Tak todle je řeč valečnikaaaa :-D

Dobre slovo a dobra řeč pořad to řikam ja mam svuj usek ten si ohlidam a domluvím // taky už si tu jednu malou valečku palnujem :-D //ale dolu nedosahnu letectvo ještě travian nevymislil to mam daleko a sem tam na koordinaci arm zbitečnej
Návrat nahoru Goto down
paragon




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 1:49 pm

si postav blizko toho mc a mas to Smile
Návrat nahoru Goto down
Lord Midar




Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 6:57 pm

jsem proti zkušenosti že hrač se vykašle na ali odejde do jine lepší nebo zkončí atd... takže odpověd je NE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
demoniach




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 10:03 pm

Lord Midar napsal:
jsem proti zkušenosti že hrač se vykašle na ali odejde do jine lepší nebo zkončí atd... takže odpověd je NE Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Todle by se mělo rysknout de o ali ne osobu a myslím že tu sou lidi věrni a slušní
Návrat nahoru Goto down
Salix

Salix


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 26. 10. 07
Location : Hořovice

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 10:40 pm

Třeba zakladatel by mohl být věrný flower
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 11:04 pm

Salix napsal:
Třeba zakladatel by mohl být věrný flower
No na s4 jsem se zakladatelem aliance odesel do jiny a na ten zbytek jsme se vysraly Twisted Evil ale neutocily jsme na ne afro
Návrat nahoru Goto down
Salix

Salix


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 26. 10. 07
Location : Hořovice

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 11:07 pm

Jason X napsal:

No na s4 jsem se zakladatelem aliance odesel do jiny a na ten zbytek jsme se vysraly Twisted Evil ale neutocily jsme na ne afro

Tak to už jsem zažila i tady na speedu...je fakt že tu veřim sama sobě, pak dlouho nic a pak ostatnim.....

Oprava: věřim sobě, verdelovi pak dlouho nic a ostatní Smile


Naposledy upravil dne Tue Nov 06, 2007 9:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 11:28 pm

No ja taky moc lidem neverim tady, par lidem okolo jsem nechal trochu volnosti ze zacatku, sve jedne farme jsem dal svobodu a ted jak se kolem me rozrustaji tak zacinam mit strach pale
Návrat nahoru Goto down
juruldul




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 4:27 pm

kazdy mi posilejte:660/410/480/155/ ja vim mozna se zda moc ale zatim to tak misi byt je to na 1 ritire a 2 ostepore zatim pry mame budovat obrane jednotky a potom utocne vsichni co jsou u stredu(vychod) to poslete co nejdriv dekuji at muzeme tem co na nas utoci ukazat co proto Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 5:20 pm

juruldul napsal:
kazdy mi posilejte:660/410/480/155/ ja vim mozna se zda moc ale zatim to tak misi byt je to na 1 ritire a 2 ostepore zatim pry mame budovat obrane jednotky a potom utocne vsichni co jsou u stredu(vychod) to poslete co nejdriv dekuji at muzeme tem co na nas utoci ukazat co proto Exclamation Exclamation Exclamation

C ot kurva ma byt?? Tohle ma byt aliancni armada??? pale Jsem myslel ze se bude posilat na aliancni armadu nekomu kdo ma MC15 a navic aby se stavela utocna armada
Prispivat nekam na obranou armadu je podle me blbost kdyz:
1, Neni to MC15 nebo MC9
2, Obranné jednotky by si měl každý stavět sám
Návrat nahoru Goto down
Kerberos

Kerberos


Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 7:00 pm

Plne s tebou súhlasím ,obranné jednotky má mat každý a aliancií skor pomože útočná armáda ako obranná.Ked niekomu zničia obranu je na nás spoluhráčoch mu vypomoct a poskytnút každý nejaké obranné jednotky,ktoré sa posielajú tak aby prišli všetky v rovnakom čase aby ich zatial nerozbili,keby prichádzali postupne. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
juruldul




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 8:18 pm

ptal jsem se apolepixe jak budeme slusnou obranou armadu zacnem stavet ve velkym utocne jednotky tak nevim co se deje Very Happy
Návrat nahoru Goto down
apolemic*




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 9:59 pm

jj slušnou obranu protože seš jako jen velitel !!!!!!!
a to znamená že ty příspěvky sou jen dobrovolný to ty musíš mít armadu nato abys posílal obraný podpory

o Alianční armádě je ještě jedná.A na 100 % to bude mít nekdo kdo má MC
Návrat nahoru Goto down
juruldul




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 10:10 pm

vsak pokud vy nebudete mi posilat tak neni jiste ze ta armada bude velka a to co mate poslat neni hodne mne to pribide za 15 min
Návrat nahoru Goto down
juruldul




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 4:26 pm

prosim jeste dneska posilejte suroviny jakmile bude 100 ostepu a 50 ritiru (uz je 50 a 25)zacnem stavet utok kdyz pak kazdy den posle 10 lidi 1000 od kazdeh bude za den 100 palek minimalne zdravim Basketball
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:14 pm

juruldul napsal:
prosim jeste dneska posilejte suroviny jakmile bude 100 ostepu a 50 ritiru (uz je 50 a 25)zacnem stavet utok kdyz pak kazdy den posle 10 lidi 1000 od kazdeh bude za den 100 palek minimalne zdravim Basketball

No porad mi nedoslo proc se armada ted stavi u tebe kdyz nemas MC15, kdo to sakra vymyslel takovyhle posilani?
Návrat nahoru Goto down
Botritis




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:46 pm

nesouhlasím s ali army v jednom městě,nikdy se nedostane včas kam má.Např my jsme dosti daleko.Prostě ať se domluví 3-5 měst blízko sebe a vytvoří si army,složenou ze všech dobrých jednotek.Army buňky jsou výborné řešení.Jinak nevím,proč by ali army měla být germánská,jsou pomalí jak cip... cyclops
Návrat nahoru Goto down
paragon




Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 4:14 pm

ja myslim ze by to meli bejt galove vsude se rychle dostanou je to nejrychlejsi kmen
Návrat nahoru Goto down
demoniach




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 10:50 am

Galove či řimane tito by měli byt alijančni army /// germani sou nejslabši jednotky ale zcela nejslabši a ten kdo bude vlastnit alijanční armu by mal mít zastup lidíííí co sou ve vedenííí kuli rychlemu přesunu on tu nemusi bejt a zavřena arma je kničemu
Návrat nahoru Goto down
talkin

talkin


Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 05. 11. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 9:51 pm

Na to si přišel kde že germani maji nejslabši ja jsem german a jednotky mám dost silny na utok.
Návrat nahoru Goto down
juruldul




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 10:53 pm

germani mani nejsilnejsi utocne jednoty a hlavne levne Shocked
Návrat nahoru Goto down
Botritis




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:31 am

germáni mají výborné vlastnosti,co se útoku týče.Oštěpař je pak výborný proti jízdě a máloco se mu vyrovná (cena/výkon).Ale jen si zkuste vyslat pálkaře přes celou aly.Bude to trvat tolik hodin,že žádný překvapující útok nehrozí.To samé se týká podpor.Opakuju: ali army v jednom městě je blbost!!!!
Návrat nahoru Goto down
hnup




Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 27. 10. 07

Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 10:07 pm

lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Aliancni army Empty
PříspěvekPředmět: Re: Aliancni army   Aliancni army Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Aliancni army
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Války :: Alianční armáda-
Přejdi na: