+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 utok na mě

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
s-m-i-s




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 27. 10. 07

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: utok na mě   utok na mě Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 8:08 am

ahoj ali, potřeboval bych pomoct, útočí na mě jeden týpek. utočí na můj megacroop. tak kdo má jednotky navíc, tak at prosim pošle do měho megacroopu, díky moc a doufám že to zvládneme
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na mě   utok na mě Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 11:46 am

s-m-i-s napsal:
ahoj ali, potřeboval bych pomoct, útočí na mě jeden týpek. utočí na můj megacroop. tak kdo má jednotky navíc, tak at prosim pošle do měho megacroopu, díky moc a doufám že to zvládneme
No ty dva utoky nejsou nic moc, to mi nerikej ze nemas v prvni vesnici armadu ktera by ho znicila
Návrat nahoru Goto down
s-m-i-s




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 27. 10. 07

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na mě   utok na mě Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 4:02 pm

Jason X napsal:
s-m-i-s napsal:
ahoj ali, potřeboval bych pomoct, útočí na mě jeden týpek. utočí na můj megacroop. tak kdo má jednotky navíc, tak at prosim pošle do měho megacroopu, díky moc a doufám že to zvládneme
No ty dva utoky nejsou nic moc, to mi nerikej ze nemas v prvni vesnici armadu ktera by ho znicila
jo to mám ale on má taky hlavní vesnici a něco tam bude mít Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na mě   utok na mě Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 4:23 pm

Sli na tebe dalsi utoky???
Návrat nahoru Goto down
Salix

Salix


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 26. 10. 07
Location : Hořovice

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na mě   utok na mě Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 11:18 pm

Hele co kdybychom ho zničili?Já mu posílám podporu, jde tam 6 hodin a on je mezitím v jiný ali...
Návrat nahoru Goto down
Georg III

Georg III


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 27. 10. 07

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Souradnice   utok na mě Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:43 am

Zadate o pomoc, ale ani neznate zaklady zadani. Zpravy typu "Utoci na me hjghvh.......Poslete vojaky na hhfbvajnjv" leti primo do popelnice.
Kdyz po takove dobe jako je asi jeden mesic, co je v provozu speed, nejste schopni napsat pesne jmeno hrace, vesnice, a o souradnicich ani nemluvim
(vi vubec nekdo co jsou souradnice), tak vypni pocitac a vrat se do skoly.
Nejsem povinen dotycneho utocnika hledat nekde po prehledech. Mam dost prace s cistenim sveho ctverce. Takze se polepsete, nebo se mnou nepocitejte. Evil or Very Mad
Taky nechapu jak je mozne, ze se jeste nekdo proti takovym utokum nenaucil branit. Sleep
Ja treba pracuju 10hod. denne, a stiham. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Botritis




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 27. 10. 07

utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na mě   utok na mě Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 9:09 pm

Tak s tím naprosto souhlasím.Neříkejte mi,že nemáte vůbec žádnou army?To jedete jenom na populaci?Pokud nevidím u toho člověka žádnou snahu o vybudování army a furt něco chce,tak má smůlu.
S tou žádostí o podpory je to taky děsné.Co to je za žádost: "Útočí na mě,pošlete podpory."Kdo útočí,z jaké je ali,jeho souřadnice,vaše souřadnice,to je základ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





utok na mě Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na mě   utok na mě Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
utok na mě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Utok

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Vše okolo aliancí 666 :: Armády-
Přejdi na: