+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Masové zprávy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Masové zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Masové zprávy   Masové zprávy Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 12:07 pm

Do prdele můžete aktivovat masové zpravy??? A netrvdte ze jste to vsem aktivovali kdyz mi to nejde, pokud budete namitat ze budou timhle spamovat tak jste blbci, hromadne zpravy jsou zakladem komunikace ve hre!!
Návrat nahoru Goto down
Julio




Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 02. 11. 07

Masové zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masové zprávy   Masové zprávy Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 5:55 pm

Mne tiez nejdu masove spravy a neviem ako si mam pomoct, predsa forum tolko ludi nesleduje ale spravu si precita kazdy
Návrat nahoru Goto down
apolemic*




Po?et p?ísp?vk? : 9
Join date : 28. 10. 07

Masové zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masové zprávy   Masové zprávy Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:05 am

jak jako aktivovat masove zpravy
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Masové zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masové zprávy   Masové zprávy Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 3:30 pm

Proste povolit vsem clenum aliance aby mohli posilat zpravy cele alianci na raz jak to ted muzou delat funkcionari
Návrat nahoru Goto down
Botritis




Po?et p?ísp?vk? : 18
Join date : 27. 10. 07

Masové zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masové zprávy   Masové zprávy Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 9:35 pm

vzhledem k tomu,jaké mi občas chodí blbosti,tak bych všem tu možnost nedával.Dobré by bylo stanovit oblastní velitele a ti by hr. zpr. mohli posílat scratch
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Masové zprávy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Masové zprávy   Masové zprávy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Masové zprávy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Aktivita :: Aktivita na travianu-
Přejdi na: