+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Empty
PříspěvekPředmět: Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)   Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 6:34 pm

Jak uz Demoniach podotkl tak je pouze vojensky velitel pro Sever ( ve skutecnoti je ale na zapade) a ponevadz stale chybi velitel u nas ve stredu ( vychode) a porad nikdo se k nicemu nema tak bych byl rad kdyby jste sem psali navrhy kdo by to mohl delat
pro orientaci prilozim mapu nasi aliance at se zorientujete
http://travianmap.nl/index.php?ln=en&n=jason%20X&a=%2B666%2B&g=0&ser=161&zx=0&zy=-48&zz=2
Návrat nahoru Goto down
cnelka




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 30. 10. 07

Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)   Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 7:30 pm

tak já bych to vzal Very Happy ale nechcete mi to dát jak tak koukám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Georg III

Georg III


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 27. 10. 07

Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)   Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 2:29 am

Ja to nechci, No jsem moc nakraji, nekdo vice do stredu, s populaci k 700,
jako treba Futureman888: proc? protoze kdyz ma takovou pop. ma hodne veci rozsirenych, ne nekoho pod 500 - Juruldul. affraid
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)   Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 6:06 pm

Georg III napsal:
Ja to nechci, No jsem moc nakraji, nekdo vice do stredu, s populaci k 700,
jako treba Futureman888: proc? protoze kdyz ma takovou pop. ma hodne veci rozsirenych, ne nekoho pod 500 - Juruldul. affraid
No tak je velitelem ponevadz se treba na tu funkci ozval jako jediny nebo to byl nejlepsi kandidat z tech co to chteli delat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)   Hleda se Velitel vojsk vychod (stred) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hleda se Velitel vojsk vychod (stred)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» GENERAL ( velitel armad)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Války :: Alianční armáda-
Přejdi na: