+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 podpora

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mr.Milhaus




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 27. 10. 07

podpora Empty
PříspěvekPředmět: podpora   podpora Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 9:53 pm

zdravim...chtěl bych požádat členy o nějakou podporu...napadl jsem jednoho a zajal mi nekolik vojaku a začal vyhrožovat že ať nezkouším zaútočit a že mam poslat 2000 od všeho a že mi je pak propusti.nevim jakou ma army tak se chci jen pojistit.může mi někdo nějakou podporu poslat???
Návrat nahoru Goto down
Jason X

Jason X


Po?et p?ísp?vk? : 38
Join date : 27. 10. 07

podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: podpora   podpora Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 10:06 pm

Sry ale ted ti nemohu nic poskytnout, poněvadž jsem měl sám problémy a přišel jsem o všechno co jsem měl

Doufám že ten, kdo něco má, tak pomůže, sám vim jak je těžký něco bránit sám, a napiš jméno toho hráče který tě taklhe vydíra Razz ať mohou ostatni na neho zaútočit
Návrat nahoru Goto down
Salix

Salix


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 26. 10. 07
Location : Hořovice

podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: podpora   podpora Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 10:58 pm

Já mu tam chtěla něco poslat, ale je 14 hodin daleko...Má to cenu Question
Návrat nahoru Goto down
posejdon




Po?et p?ísp?vk? : 6
Join date : 27. 10. 07

podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: podpora   podpora Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 10:59 pm

Mr.Milhaus napsal:
zdravim...chtěl bych požádat členy o nějakou podporu...napadl jsem jednoho a zajal mi nekolik vojaku a začal vyhrožovat že ať nezkouším zaútočit a že mam poslat 2000 od všeho a že mi je pak propusti.nevim jakou ma army tak se chci jen pojistit.může mi někdo nějakou podporu poslat???



pravděpodobně jen vyhrožuje. Já bych zaútočil
Návrat nahoru Goto down
cmoudd




Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 27. 10. 07

podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: podpora   podpora Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 11:00 pm

Mr.Milhaus napsal:
zdravim...chtěl bych požádat členy o nějakou podporu...napadl jsem jednoho a zajal mi nekolik vojaku a začal vyhrožovat že ať nezkouším zaútočit a že mam poslat 2000 od všeho a že mi je pak propusti.nevim jakou ma army tak se chci jen pojistit.může mi někdo nějakou podporu poslat???
Nevím kdo Tě napadl, jakou silou Tě napadl. V čem chceš podpořit? Vojáky do Tvojí vesnice, nebo útok na toho kdo Tě napadl? Kam poslat podpory a kolik uživíš, aby vojáčci nechcípli hlady. Tyto informace jsou velmi důležité, aby podpory měly smysl. Nezapomínejte lidi že hrajeme na speedu. Zkušenosti co máte z 1....12 jsou dobré, ale tady jde všechno trochu rychleji.
Takže, pokud na vás někdo útočí a žádáte alianční podpory,
tak:
Kdo útočí, pokud vás již předtím napadl, tak jakou silou útočí.
Nejlépe dopnit reporty.
Dále, do které vesnice potřebujete podpory. Jaká je vaše momentální produkce obilí a jaké jsou zásoby obilí.
To znamená: produkce za hodinu, vlastní zásoby a kapacita sýpek.
Pozor na to. pokud si někdo myslí, že v pozdější fázy hry, (tak za 14 dní) si vystačí s kapacitou sýpky 20-30 tisíc, tak se velmi mýlí.
Nestavějte v hlavních vesnicích kameníky, ale postavte raději obranou zeď na nejvyšší level. Ta vám pomůže daleko víc. (Kameník proti 500 katapultů je na nic). Pokud je někdo z vás gal, tak na speed sevru jsou pasti podle mě na nic. Protože zajmete max. 200 vojáčků, což je prkotina, jsou poměrně drahé levely na stavbu a pasti zabírají cenné místo, takže je budete za týden, nebo 14 dní stejně bourat.
Děkuji za pozornost.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





podpora Empty
PříspěvekPředmět: Re: podpora   podpora Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
podpora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» podpora
» podpora
» podpora
» podpora pro Pathfinders

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Války :: útok na naše členy-
Přejdi na: