+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Takle by se to mělooo Hrááátttt

Goto down 
AutorZpráva
demoniach




Po?et p?ísp?vk? : 12
Join date : 28. 10. 07

Takle by se to mělooo Hrááátttt Empty
PříspěvekPředmět: Takle by se to mělooo Hrááátttt   Takle by se to mělooo Hrááátttt Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 10:40 am

Libí se mi žeti někdo přemyšli i hlavou :-D // ja jelikoš sem již velitelem Zapad a je tu jen male soustředění alijančniku, potřebuji teda zde ještě dostat do ali jednoho či dva silne hrače pro zlepšení strategicke rovnovahy // tadle alijance brutalně roztahana a podpory ktere dou od k souřadnicim 0 sou pro mě jak nemyslitelně tak k smichu nedokažu koordinovat mi sousedy pro atak ktery bude na střed trvat 9 hodin je to k smichu ten člověk jak to uvidí provede proti opatření // pokud ma v palici//a muže vic uškodit mě než ja jemu pale vrchní velitel Hord by byl opravdu zapotřebí deně mi chodi zpravy kde mam co jak vyřizovat a kde mam posilat sve vojsko ale ja ho taky potřebuju nestavim vojaky pro to abych je posilal po celi alijanci a pak čekal až se mi za 24 vrati potřebuju je mit do hodiny spět či max dvou ne abych čekal že se zejtra vrati když potřebuju sam valčit

taktéž chci dodat že jako velitel neznamena že on jediny sve suroviny bude cpat do vojaku aby zachranoval vaše zadnice tim čim ste si zatopili ale skoordinje připadny utok či obranu a da max čast svích vojsk ale ne že da vše umřelo mi v ´přes 100 Pretošu v středni oblasti a každej to bere jako samozřejmost neb jak sem čet na foru se tu opravdu provadi huráá akce což je kničemu pokud někdo nasere veliky a nebo ce nasrat velikyho tak již předem musi s alijancí počitat a ne že ho nasere a pak řveee "Pomooocccc ja ho nasral´" a podpory chodi jak kdo pošle každej ma souseda každej tak požadam osobně jeho a nebo sveho velitele a nasledně na určity čas se pošle podpora ne že každej da kdy přideee to nikdy nebude podpora a popřipadě přida i obili k tomu aby ten člověk tu arm moch živit todle neni dvoukolak nakterem se 50 lidi poveze a 10 lidi tahneee Oky dlouha řeč odemě ale duležitaaa
Návrat nahoru Goto down
 
Takle by se to mělooo Hrááátttt
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Války :: Alianční armáda-
Přejdi na: