+666+
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
+666+

fórum aliance The number of the Beast 4
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Prdite na to

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Georg III

Georg III


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 27. 10. 07

Prdite na to Empty
PříspěvekPředmět: Prdite na to   Prdite na to Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 10:19 pm

V nekterych tematech, (dulezitych) nejsou zadne odpovedi, tyden a vice.
Nevim jestli to neni tim, ze je tu banda ubozaku co si akorat stezujou, a prosi o pomoc. A nebo tim, ze mame takove forum....prihlasit se,vse si precist,atd.
Nevim kam vsude to jeste psat.
Co se ali armady tyce, s myma prispevkama nepocitejte, nebudu je posilat nekomu kdo to ke me ma hodinu. Namlouvani jako "Az budu mit Turnajove hriste, budu to ktobe mit 20min." To je dotycny takovy amater,ze nevi, ze to funguje az po 30 polich? Delejte jak chcete, vymsti se vam to, zaskolaci. Honite popku, farmite jak o zivot, a na princip hry jste zapomneli. Brañte se,
posilejte podpory, ja svuj ctverec budu mit cisty.
Návrat nahoru Goto down
Verdel77




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 28. 10. 07
Location : Ostrava

Prdite na to Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prdite na to   Prdite na to Icon_minitimeSun Nov 11, 2007 10:42 pm

Ano ja take nebudu potřbovat armadu ali ale příspěvky odesílam proto abych pomohl druhým těm kteří to potřebují .Pomohl jsem v obraně proti strašakovi zničil jsi armadu a proto je od něj klid všichni koho se tohle týká okolo strašaka moc dobře ví. Uvědom si jednu věc až se to bude týkat tebe budeš rááááád za nějakou pomoc.A nemysli si že strašák nezbrojí .
Návrat nahoru Goto down
Georg III

Georg III


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 27. 10. 07

Prdite na to Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prdite na to   Prdite na to Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 2:05 am

Souhlasim s tebou.
Divej hraju taky na netx. Zacal jsem tam trochu pozdeji, takze za dva a pul mesice mam jenom 18 vesnic. V nasi alianci nikdo nechce podpory jak surovinove tak, vojenske. Nekolik Turku, Anglanu i Cechospanelu jsem poslal pod kyticky, a momentalne delame div sveta na nivel 38. Zrusili mi 8 vesnic,
na forum pisem kazdy den, prehledy utoku se studujou kazdou hodinu, a kdyz je nekdo hodne otravny, se napise: " Utok na xy za dva dny, aby tam jednotky byly v 18:00, vsechno dovoleno."
Tady chybi disciplina a samostatnost. Na sv 7.cz delam taky ali army, kdo chce mi posle, kdo ne Pan Buch snim. Mame to zretelñe jasne.
Nechci se tady s nikym dohadovat, ani diskutovat, ale chybi vam zamer,
a oddanost pro hru. A verim ze nejsem jediny, komu se nelibi, kam aliance smeruje. Nezapomeñte, budem tady skoro rok.
Návrat nahoru Goto down
Verdel77




Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 28. 10. 07
Location : Ostrava

Prdite na to Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prdite na to   Prdite na to Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 10:10 pm

Tak když jseš tak samostatnej proč si se přidaval do tehle ali.Apropo jestli si mislíš že něco zmužeš když maš od všeho 200 ks tak se hrubě mílíš ale na to přijdeš až tě někdo zničí.
Návrat nahoru Goto down
Futureman888

Futureman888


Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 27. 10. 07

Prdite na to Empty
PříspěvekPředmět: armáda, aktivita   Prdite na to Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 11:58 pm

ahojky lidičky - taky se snažím hrát tak, abych byl co nejsamostatnější, ale souhlasím s Verdel77, /taky posílám příspěvky/ - nikdy člověk neví kdy bude potřebovat píchnout affraid

PS: jinak s GeorgIII - ohledně aktivity na fóru 100% souhlas - hrůza Twisted Evil

PS: ale snad se to zlepší lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prdite na to Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prdite na to   Prdite na to Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prdite na to
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prdite na to

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+666+ :: Aktivita :: Aktivita na travianu-
Přejdi na: